Kim Jesteśmy

Maciej Chodzeń

Wokal
Śpiewa od dziecka. Wziął udział w eliminacjach do bitwy na głosy.W latach 90'tych wokalista coverbandu Empire. W latach 2000-2014 niestety przerwa - rodzina, praca... Proza naszego pięknego życia. W 2015 rozpoczął współpracę z Michałem Stawarskim która została uwieńczona nagraniem utworu "O dwóch takich" oraz teledyskiem do niego. Serdecznie polecamy wysłuchanie tego utworu bo naszym zdaniem jest to kawałek który powinien podbijać wszystkie stacje radiowe.

Artur Langiewicz

Gitara basowa
Artur pierwsze doświadczenia z sekcją rytmiczną zdobywał grając na początku lat 90-tych na perkusji w blues rockowym zespole Sonorus. Przez następne 20 lat zapomniał o muzykowaniu poświęcając się niezliczonym hobby zupełnie niezwiązanych z muzyką. W 2012 roku przez przypadek został basistą w progrockowej kapeli Promiseland. Następnie po 3 latach w 2015 roku poprzez niespotykane zbiegi okoliczności spotkał się z Adamem i Mackiem i tak już zostało...

Darek Owczarzak

Perkusja
W IMEO od marca 2016 r. próbuje podawać rytm. Za perkusistę się nie uważa :-). Początki tzw. działalności muzycznej to rok 1985. Potem były przerwy i powroty do grania. Znawca i koneser rocka, hard rocka, wszelakiej muzyki dobrej oraz piękna płci przeciwnej. Do IMEO przyjęty po znajomości (na pewno nie z powodu swoich umiejętności :-)). Któregoś pięknego dnia otrzymał telefon od Maciusia (vocal), z którym miał przyjemność wcześniej grać, z informacją, że IMEO szuka perkusisty. Po zapoznaniu się z repertuarem, postanowił podjąć rękawicę i tak już zostało. Niewątpliwym sukcesem zespołu jest to, że wciąż z nim wytrzymujemy :-). Jego teksty wywołują salwy śmiechu kończące się niejednokrotnie bólami brzucha. W każdym razie na dzień dzisiejszy w CV może wpisać "jeden rok z IMEO" - CUDOWNY ROCK!

Kazik Werner

Gitara solowa
Edukację muzyczną rozpoczął już w szkole podstawowej nr.11(134) w Ursusie uczęszczając na lekcje akordeonu u prof. Geberta. Muzykę porzucił dla sportu (akrobatyka sportowa, piłka nożna), by powrócić do niej w latach szkoły średniej, uczęszczając na lekcje gitary prowadzonego przez prof. Geniula w klubie muzycznym tejże szkoły. Pierwszy zespół założył wspólnie z kolegami klubu muzycznego o nazwie ERGO grając na różnych przeglądach rockowych. W latach 2000-2014 współpracował z różnymi zespołami i muzykami grając w hotelach i na imprezach różnego rodzaju itp. Występował jako support przed H.Bielicką, Blendersami, B.Łazuką. Do zespołu IMEO trafił na końcu za namową wokalisty Maćka z którym tworzy formację YU GAMOS, grając ballady rockowe. Rozpoczął również projekt solowy pod nazwą "Grane Z Duszy", którego można posłuchać na stronie IMEO. Uważa, że muzyka jest tym co nas łączy i daje wiele radości.

Adam Ryczkowski

Gitara rytmiczna
Miłość do muzyki od najmłodszych lat. Pierwszą gitarę w swoje ręce dostał jak miał 15 lat i od tamtej pory się z gitarą nie rozstaje... No może nie do końca jest to prawdą. Są krótkie przerwy na sen :-). Początkowo były przygody z różnymi młodzieżowymi zespołami ale bez większych sukcesów. Potem długaaaaaa przerwa, ale gitara wciąż w rękach i wciąż pilnie ćwiczenia były wykonywane. W okolicach 2012 zaczął uczęszczać na warsztaty muzyczne prowadzone przez Michała Stawarskiego w Nadarzynie. Tam poznał Maćka Chodzenia i po wielu przygodach w końcu skończyli w IMEO. Współtwórca utworów zespołu, tekściarz.